ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ 
                                                


TEL: 0212 283 13 00 - bilgi@agrupguvenlik.com              
  • AVM Güvenliği
  • Hastane Güvenliği
  • Şantiye Güvenliği
  • Okul Güvenliği
  • Otel Güvenliği
  • Mağaza Alışveriş Güvenliği
  • Toplu Konut Sİte Güvenliği

HAKKIMIZDA

A GRUP Güvenlik Hizmetleri 1994 yılının başlarında özel güvenlik hizmetleri ve yönetim danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile kuruldu.

A GRUP Güvenlik olarak amacımız, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörel Know-How birikimimizle müşteri odaklı ve şirket prensiplerimize uygun hizmet sunmaktır.

A GRUP Güvenlik olarak siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayarak, sunacağımız kaliteli hizmet ile sizin birinci derecede yardımcınız olmaktan kıvanç ve mutluluk duyacağız.

A GRUP Güvenlik olarak bizler, müşterilerimizin çalışanlarını, değerlerini ve bilgilerini koruruz. Bu görevi uzun süreli yerine getirmek için, bize duyuln güveni sürekli kılmamız gerektiğini biliriz. 

A GRUP Güvenlik, İş ve alışveriş merkezlerine, markalı toplu konutlara ve bir çok tesise maksimum kalite ve optimum maliyetlerle,

     
                                           ''KOMPLE YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTADIR''

AVM
GÜVENLİĞİ
OKUL
GÜVENLİĞİ
HASTANE
GÜVENLİĞİ
ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ
OTEL
GÜVENLİĞİ
SİTE TOPLU KONUT
GÜVENLİĞİ
İNŞAAT ŞANTİYE 
GÜVENLİĞİ
FUAR
GÜVENLİĞİ

organizasyon güvenliğikonut güvenliği, AVM güvenliğiiş merkezi güvenliğiyurt güvenliği, fabrika güvenliğihastane güvenliği, şantiye güvenliğigüvenliközel güvenlikgüvenlik hizmetleriokul güvenliğisite güvenliğigüvenlik firmalarıgüvenlik şirketleri, konut güvenlik hizmetleriAVM güvenlik hizmetleri, iş merkezi güvenlik hizmetleri, fabrika güvenlik hizmetleri, hastane güvenlik hizmetlerişantiye güvenlik hizmetleri, okul güvenlik hizmetlerisite güvenlik hizmetlerigüvenlik danismanligielektronik güvenlikkamera sistemleriCCTVkonser güvenlik hizmetleri, fuar güvenlik hizmetleriorganizasyon güvenlik hizmetleri